КМДА відреагувала на закиди у відсутності житла для постраждалих через обстріл: є вільні кімнати в гуртожитках
У пресслужбі кажуть, що Київ має на балансі має 43 вільні кімнати, але пошук житла триває.
У пресслужбі кажуть, що Київ має на балансі має 43 вільні кімнати, але пошук житла триває.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 277 днів. За цей час ми опублікували 26163 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Триває пошук варіантів поселення для сімей, які втратили квартири внаслідок російської атаки 24 квітня, повідомляють у КМДА.
Наразі до міста звернулися 16 таких сімей. Із них одна родина вже заселилася в тимчасове житло.
У пресслужбі КМДА зазначають, що Київ має на балансі має 43 вільні кімнати в гуртожитках, а також кілька соціальних квартир.
Два дні тому видання LB.ua писало про відсутність інформації про тимчасове розміщення людей, що опинилися без даху над головою. У КМДА журналістам сказали, що цим зазвичай займається район, а в райадміністрації — що тривають пошуки.
Видання нарікало, що в Києві не існує процедури першої житлової допомоги для постраждалих внаслідок обстрілів: тимчасового прихистку, щоб переночувати, виспатися та помитися. Наразі такі люди ідуть до родичів чи друзів.
Натомість у Львові офіційно існують два види допомоги від міста: у модульному містечку для таких потреб і компенсація оренди житла з бюджету. У Харкові розповіли, що рідко хто звертається по комунальне житло після прильотів, але на цей випадок є місця в гуртожитках.
Внаслідок атаки 24 квітня загинули 13 людей: сьогодні від отриманих опіків помер 45-річний чоловік. Пошкоджень зазнали 84 житлових будинків, із яких вісім мають значні руйнування, а один — повністю знищено.
Постраждалі отримують одноразову адресну матеріальну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень за міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам». Для цього необхідно звернутися до районних управлінь соціального захисту населення.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті