Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 277 днів. За цей час ми опублікували 26164 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Інфекційний корпус під час реконструкції, осінь 2024 року. Кадр із репортажу Суспільне

У Славутичі реконструюють інфекційний корпус міської лікарні, переобладнуючи його на гуртожиток для переселенців, повідомляє голова Київської обладміністрації Микола Калашник.

Інфекційний корпус не використовувався більш як 20 років. Загалом площа всіх будівель Славутицької лікарні більша, ніж того потребує місто, — 52 тисячі квадратних метрів (для порівняння, тут можна побачити недобудовану київську лікарню площею 4 тисячі квадратних метрів, що її нещодавно продали з аукціону).

Тут створять 43 квартири, з яких дві будуть адаптовані для людей на колісних кріслах. Житло буде з меблями та побутовою технікою. Більшість із квартир матиме окремий вхід.

Інфекційний корпус під час реконструкції, осінь 2024 року

Будівля в хорошому стані, інженерні мережі працюють, а готовність об’єкта вже сягає 75%.


Людей відбиратимуть за постановою Кабміну №495, що визначає пріоритетність. Селитимуть за договором оренди строком на рік із можливістю його продовження. У перспективі після завершення дії воєнного стану це житло розглядатимуть як службове.

У Славутичі зареєстровано близько 1300 внутрішньо переміщених людей. Із них 40 проживають у кімнатах в центрі тимчасового прихистку, розрахованому на 80-100 осіб.

Центр тимчасового прихистку у Славутичі. Кадр із репортажу Суспільне

Торік вартість робіт оцінювали приблизно у 60 мільйонів гривень, частину виділили з обласного та міського бюджетів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button