Комунальники показали, як львів’яни утилізують органічні відходи — там суцільні пластикові кульки
Працівники вручну вибирають поліетилен. Найбільшу проблему становить скло, через яке ламається техніка.
Працівники вручну вибирають поліетилен. Найбільшу проблему становить скло, через яке ламається техніка.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 279 днів. За цей час ми опублікували 26176 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Львівське комунальне підприємство «Зелене місто», яке займається твердими побутовими відходами, опублікувало відео зі звалища, куди звозять органічне сміття.
На відео серед сміття практично не видно органічних решток — самі пластикові пакети.
«Це органічні відходи від населення, які доставлені перевізниками до нас на станцію компостування. Наші працівники вручну вибирають скло, поліетилен тощо. Ми вас постійно просимо не викидати поліетилен, скло, пакети тощо в коричневі контейнери для відходів. Ви ж бачите, яку органіку ми отримуємо», — нарікають комунальники.
Зазначають, що найбільшу проблему становить скло, що опиняється у коричневих контейнерах для органіки. Зокрема, через нього ламається техніка, яка використовується у процесі переробки.
У контейнери для органіки можна викидати лише такі відходи:
Окрім пластику, тканини і скла не можна викидати м’ясо, рибу, молочні та жирні продукти.
Орієнтовно 40-60% сміття, що накопичується у Львові — це харчові відходи. Якщо мешканці будуть більше сортувати, буде менше захоронено відходів. Відповідно, можна буде переробляти органічні відходи, скло, папір та вироби з пластику.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті