Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 26247 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: city-adm.lviv

Інститут просторового розвитку розробив проєкт для відновлення простору на місці зруйнованих російською атакою будинків на вул. Братів Міхновських.

Так будинки на вул. Братів Міхновських, 37, 38, 40а не підлягають відновленню після ракетної атаки, тож на їхньому місці облаштують громадський простір з озелененням, лавками тощо.

Нагадуємо, що в ніч на четверте вересня Львів зазнав масованої атаки, внаслідок якої загинули люди й руйнувань зазнали 189 будівель. Власникам зруйнованих квартир виплатили компенсацію на купівлю нового житла. Таку виплату отримали мешканці 20 квартир, а загалом це 30 співвласників — це майже 50 мільйонів гривень з бюджету міста

Рішення про компенсацію для мешканців, чиї будинки не підлягають відновленню, розробляли разом з самими мешканцями. Для цього провели кілька зустрічей, щоб знайти рішення, яке влаштує всіх. Після визначили коефіцієнт компенсації за один метр квадратний, а вже потім на основі цього розрахували суму компенсації для кожної квартири, враховуючи її площу.

Нагадуємо, що столичній владі закидають, що не наразі немає чіткої стратегії допомоги постраждалим від обстрілів, зокрема з тимчасовим житлом. Після атаки 24 квітня 2025 року, внаслідок якої загинуло 13 людей, багато мешканців зруйнованих будинків на Святошині залишились без житла. КМДА повідомило, що шукають житло для постраждалих лише на четвертий після трагедії.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button