Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26311 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: kyivcity/ Музей Історії Києва

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський повідомив, що столичні музеї заробили понад 27 мільйонів гривень у 2024 році.

За словами Валентина Мондриївського, музеї комунальної власності Києва активно займаються просвітницькою діяльністю, зберігаючи культурну спадщину під час війни та демонструючи фінансову стійкість. У 2022 році їх сумарний дохід склав 13 мільйонів гривень, а за три роки цей показник виріс до 27 мільйонів гривень. Крім того, у 2024 році музеї отримали понад 18 мільйонів гривень благодійних внесків від громадян і бізнесу.

Серед найбільших подій 2024 року:

  • виставка «Іван Марчук. Космічна містерія життя» – її відвідало понад 13,5 тисячі відвідувачів;
  • ювілейна експозиція «70: вчора, сьогодні, завтра» до 70-річчя Національного музею декоративного мистецтва;
  • виставка «Я вернусь до своєї Вітчизни…» до 25-річчя Музею української діаспори;
  • цикл виставок «Український авангард. Еволюція. Поповнення колекції», який став основою нового Музею Авангарду.

Київські музеї також активно розвивають міжнародну співпрацю. Вони реалізували п’ять виставок за кордоном у партнерстві з установами з шести країн. Виставки пройшли у Швеції, Франції, Австрії та Великій Британії. Нагадуємо, що Міжнародний комітет музеїв і колекцій сучасного мистецтва нагородив Музей Ханенків премією CIMAM 2024 Outstanding Museum Practice Award за те, як музей переосмислив свою роль під час війни і став місцем солідарності, безпеки та стійкості.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button