Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26311 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook/balbekbureauarchitects

У Львові майже завершують фасадні роботи в школі, яку будували за допомогою 3D-принтера, — повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Школу мали закінчити ще у 2023 році, але «під час реалізації виникла нестача фінансування».

Любомир зазначив, що підрядники закінчують фасадні роботи й готуються приступити до внутрішніх. Всі вікна вже встановили. Паралельно вирішують питання з мережами і завершують благоустрій навколишньої території.

Нагадуємо, що ця школа була пілотним проєктом програми HIVE (будівництво шкіл і житлових будинків за допомогою 3D-друку), його розробили архітектори balbek bureau.

Роботи розпочались ще у 2022 році, а сам процес друку стартував весною 2023 року, школу мали закінчити за п’ять тижнів, але процес сповільнився. Так перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко зазначав, що виникли проблеми з фінансуванням.

Зазначимо, що команда проєкту складалась з данської компанії-розробника технології 3D-друку COBOD і будівельної компанії 3DCP Group, яка керувала роботою принтера. Проєктну документацію розробила команда архітектурного бюро Ars Longa, яка також здійснювала авторський супровід будівництва. Цемент для будівництва надав CEMARK і 90% матеріалів для будівництва виготовили в Україні.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button