Камери зараз встановлюють на місцях аварій. Чи не логічніше обирати ділянки перед ними?
Зараз громади не можуть обирати місця встановлення камер автоматичної фіксації на власний розсуд.
Зараз громади не можуть обирати місця встановлення камер автоматичної фіксації на власний розсуд.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 308 днів. За цей час ми опублікували 26384 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Міста обмежені у виборі місць встановлення камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Це відбувається тому, що локації визначає урядова постанова, — і ця постанова не враховує одну важливу специфіку, повідомляє Ne:Urban.
Так, громади не можуть встановлювати камери автоматичної фіксації на власний розсуд, адже локації повинна затвердити Національна поліція. Нацполіція, своєю чергою, керується постановою Кабміну №833, де чітко зазначений перелік місць встановлення.
Наразі встановлення камер можливе лише «на аварійно-небезпечних місцях або місцях концентрації дорожньо-транспортних аварій». Йдеться про чітко визначені місця, де вже сталася певна кількість аварій протягом певного періоду часу.
Водночас камери повинні попереджувати виникнення аварій — це означає, що у багатьох випадках їх слід встановлювати за кількасот метрів до фактичного місця концентрації ДТП.
Автори каналу пропонують додати до пункту 11 постанови фразу «у місцях частих порушень ДТП». Це дозволить встановлювати камери перед місцями концентрації та відбере у Нацполіції право вето на вибір місця встановлення.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті