У Києві з аукціону продали оборонне підприємство — автомобільний ремонтний завод
Завод спеціалізувався на капремонті машин переважно російського виробництва, його так і не модернізували.
Завод спеціалізувався на капремонті машин переважно російського виробництва, його так і не модернізували.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 306 днів. За цей час ми опублікували 26374 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Сьогодні, 27 травня, з аукціону на Prozorro продали комплекс Київського автомобільного ремонтного заводу на вулиці Миколи Василенка, 1 у Солом’янскому районі, повідомляє Фонд держмайна.
За приватизацію змагалися два інвестори. Стартова ціна зросла з 88,5 мільйона гривень до 310 мільйонів гривень, тобто у 3,5 раза. Переможець — «Магістральбудтрейд» — також сплатить 62 мільйони ПДВ. Компанія спеціалізується на ремонті автотранспорту.
Авторемонтний завод у Києві працював із 1944 року. Після проголошення незалежності України перейшов у підпорядкування Міністерства оборони. Згодом підприємство увійшло до складу Укроборонпрому.
Завод спеціалізувався на капремонті дизельних двигунів, вантажівок і гусінних бойових машин — переважно моделей російських заводів, таких як ГАЗ, КамАЗ, ЗІЛ тощо. Останні роки підприємство занепадало, завод так і не модернізували.
Комплекс включає 71 одиницю нерухомого майна (виробничі, адміністративні, складські будівлі) та інфраструктури (водойми, дороги, мережі водопостачання та водовідведення, електромережі тощо) загальною площею 26,7 тисячі квадратнх метрів.
Крім того, до майна входять 22 транспортних засоби 1974–2006 року випуску.
Згідно з умовами приватизації, покупець зобов’язаний забезпечити погашення простроченої кредиторської заборгованості та не допустити звільнення працівників протягом шести місяців.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті