Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 333 днів. За цей час ми опублікували 29105 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/goodwine.ukraine

Від 11 червня до 6 липня у київському гастромагазині Goodwine на вулиці Мечникова 9 проходять Тижні Японії.

У Goodwine зібрали понад 200 позицій японських продуктів: чаї, локшина, соуси, міцний алкоголь, пиво, ножі, продукти для догляду, аксесуари.

Протягом цих тижнів у гастромагазині відбуватимуться поп-апи, лекції, майстер-класи, гастровечері. На сторінках у соцмережах розповідають про ключові поняття японської гастрокультури та діляться рецептами, наприклад, як приготувати сендвіч онігірадзу.

Серед оголошених подій такі (квитки на платні події можна купити на сайті):

24 червня відбудеться дегустація онігірадзу.

24 червня та 1 липня пройде дегустація шести різновидів пива від крафтової броварні Hitachino та сашимі маріавасе від Сергія Хегая. Вхід коштує 1590 гривень.

26 червня заплановано ярмарок японської вуличної їжі. Вхід вільний.

Також 26 червня пройде майстер-клас із приготування маття. Програма включає коротку лекцію від Дарії Кабанець, дегустацію добірних зразків — гісікі, акасі, ківамі та сюміте — і практику збивання маття у класичній техніці усутя.  Відвідування коштує 2900 гривень.

27 червня заплановано лекцію-дегустацію п’яти різновидів саке. Квиток — 2400 гривень.

29 червня запрошують на гастровечерю з пивом Hitachino. Сергій Хегай готуватиме гункани, якіторі, онігірі, сашимі, креветки темпура та тріску в місо. Квиток коштує 3400 гривень.

У відділі Bakehouse 26-27 червня відбудеться дегустація зефірів з маття і маракуєю, а 3-4 червня — маття-тірамісу.

2-3 липня заплановано поп-ап із листовими японскими чаями.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Donate button
Podcast button
Send article button
Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.