На Оболоні відкрили новий міст зі сквером. Вільнюс передав на них понад 30 млн гривень
Містяни все ще сперечаються, чи доцільно це під час війни.
Містяни все ще сперечаються, чи доцільно це під час війни.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 334 днів. За цей час ми опублікували 29114 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

На Оболоні, недалеко від станції метро «Мінська» відкрили новий Вільнюський сквер та пішохідний міст через затоку на вулиці Прирічній.
Міст є подарунком від міста Вільнюс, яке виділило на будівництво 600 тисяч євро, або понад 30 мільйонів гривень. Міст спроєктували за зразком відомого мосту короля Міндаугаса з Вільнюса.

Деякі містяни критикували будівництво мосту, через недоцільність витрат під час війни, а деякі вітали нову паркову зону. Адже окрім моста звели сквер і майданчик навпроти оболонського острова.

Також мешканці району з позитивом віднеслись до того, що разом з новим сквером встановили Муніципальний пост охорони, адже до цього були випадки ДТП на пішохідно-велосипедної алеї вздовж нового скверу до Оболонського острова.
Нагадаємо, що для того, щоб створити нову паркову зону, з затоки поруч відбуксували ресторан Десант, який стояв там багато років і навіть не мав необхідних документів.
© Хмарочос | 2025
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті