Патрульні затримали лося у під’їзді київського будинку
«Не пояснив причини своїх дій», — зауважили у Патрульній поліції.
«Не пояснив причини своїх дій», — зауважили у Патрульній поліції.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 336 днів. За цей час ми опублікували 29140 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

25 червня у Святошинському районі Києва вулицями бігав лось. Мешканці зателефонували в поліцію, ті прибули й виявили дику тварину у під’їзді багатоквартирного будинку.

«Не пояснив причини своїх дій», — зауважили у Патрульній поліції.
З викладеного поліцейськими відео видно, що тварині вкололи седативний препарат і витягнули з під’їзду. Повідомляється, що разом «із фахівцями та небайдужими безпечно повернули до лісу».
У той же день у соцмережах публікували відео з лосем, який бігає у парку Совки так само на Святошині. Це могла бути одна тварина, адже на всіх відео молодий лось без рогів.



У 2024 році лось бігав на вулиці Нагірній на татарці. Лося тимчасово приспали співробітники КАРС та КиївЗоо та вивезли з міста у супроводі ветеринарів. Згодом група київських художників присвятила зістрічам із лосем художній проєкт.

© Хмарочос | 2025
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті