Із кількох пам’ятників у Києві знімуть захисні конструкції
Пам'ятники очистять від пилу та бруду.
Пам'ятники очистять від пилу та бруду.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 336 днів. За цей час ми опублікували 29140 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

У Києві відкривають пам’ятники, що були від початку повномасштабного вторгнення обшиті захисними укриттями, повідомляє Департамент культури КМДА.
До кінця липня з кількох монументів знімуть захисну консервацію, проведуть професійне очищення від пилу та іншого бруду й упорядкують прилеглі території.
Вчора, 25 червня, відкрили пам’ятник княгині Ользі на Михайлівській площі.
9 липня захисні конструкції знімуть із пам’ятника Лесі Українці на площі імені поетки у Печерському районі.
23 липня буде відкрито пам’ятник Миколі Лисенку біля Національної опери.
Роботи здійснюються на благодійній основі: за підтримки компанії INWHITE, яка займається прибиранням.
© Хмарочос | 2025
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті