Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26300 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Аналітичний підрозділ журнала The Economist підготував рейтинг «найбільш придатних для життя міст», в якому Київ виявився одним з останніх.

Рейтинг складається із врахуванням різноманітних показників за п’ятьма напрямками: стабільність (25% від загального), охорона здоров’я (20%), культура та кон’юнктура (25%), освіта (10%), інфраструктура (20%). Кліматичні умови та вартість життя при цьому не враховуються. Кожен показник якості життя оцінюється за такою шкалою: прийнятний, задовільний, незручний, небажаний, нестерпний. Оцінки за кожним показником виставляють місцеві експерти та кореспондент The Economist, який живе у відповідному місті. За цими показниками складається рейтинг, в якому 100 балів означають, що місто ідеальне для життя, а 1 бал – що жити в місті нестерпно.

Київ у цьому рейтингу опинився в останній десятці, поряд із африканськими містами та столицею Сирії Дамаском. Перші місця традиційно зайняли австралійські, канадські та новозеландські міста, а також три міста з Європи – Відень, Гельсінкі та Гамбург. Варто відзначити, що на позицію в рейтингу суттєво впливають військові та громадянські конфлікти, а також терористична загроза.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті