Звільнено директорів Володимирського ринку та КП “Фармація”

Дата публікації: 13.8.2014 Розділ: Новини

Мер Києва Віталій Кличко прийняв рішення про відсторонення обох через незадовільне керівництво підприємствами.

Клімов За результатами перевірки роботи КП «Фармація» звільнено його генерального директора Олега Клімова. Аудит Департаменту фінансів виявив бездіяльність і відсутність контролю над роботою підприємства з боку керівника КП «Фармація», що призвело до погіршення фінансового стану підприємства. Зараз комунальне підприємство має майже 5,5 млн. грн. непокритих збитків. Перевірка також виявила зловживання в аптеках «Фармації», зокрема, завищення цін на медикаменти, які відпускали за Карткою киянина, та зі знижками в соціальних аптеках. Раніше Кличко був незадоволений тим, що, за його даними, вартість ліків у комерційних аптеках на 15-20% нижча, ніж у державних.

Ярошевич

Директора Володимирського ринку Ларису Ярошевич вирішено звільнити за підсумками приписів прокуратури та за результатами внутрішнього аудиту Комісії Департаменту економіки та інвестицій. На її посаду призначено Юрія Мельника. Він навчався в Національному університеті харчових технологій, Відкритому університеті розвитку людини. Крім того, пройшов курси підвищення кваліфікації Державної податкової служби за спеціальністю «Оподаткування», а також Українського держуніверситету нафти і газу за спеціальністю «Оптимізація оподаткування на підприємствах». Працював у НАК “Нафтогаз України”. 

Своїми першочерговими завданнями на новій посаді Юрій Мельник вбачає оптимізацію фінансових показників КП «Володимирський ринок» та планомірне поліпшення ефективності підприємства. За допомогою яких рішень та ресурсів він планує досягти цих цілей, наразі не повідомляється.

Фото: focus.ua, apteka.ua

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!