Метрополітен відмовляється від жетонів

Дата публікації: 17.9.2014 Розділ: Новини
Жетоны_киевского_метро

У київському метро хочуть відмовитись від використання жетонів на користь безконтактних карток.

Про це сказав начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Віктор Брагінський, повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

112 (1)
Віктор Брагінський
Начальник комунального підприємства «Київський метрополітен»

«Для пасажира – це значна економія коштів та часу. Використання карток, як єдиного засобу оплати проїзду, дозволить підприємству ідентифікувати пільговиків та провести їх аргументований підрахунок. Відповідно, отримати реальні показники необхідної компенсації з міського та державного бюджетів».

Метрополітен вже займається розробкою максимально зручної схеми переходу пасажирів на нові тарифи. На сьогоднішній день, собівартість однієї поїздки становить 3 гривні 11 копійок. Планові збитки підприємства на кінець року оцінюють у 724 мільйони гривень.

10615585_1495663290681081_6100888095964171457_n

Київський метрополітен також почав обмінювати старі безконтактні картки на нові. Зробити це можна безкоштовно до 31 жовтня. З першого листопада ж старі картки будуть виведені з обігу.

Можна зробити висновок, що після повної відмови від жетонів, влада планує підвищити вартість проїзду, але разом з цим полегшиться багато процесів, які займають час у пасажирів, пов’язаних з оплатою проїзду. Додамо, що транспорт в місті не має бути збитковим, так як повинен надавати послуги високої якості: має бути створена інфраструктура для людей з обмеженою мобільністю, зручна навігація та легка й зрозуміла система оплати проїзду.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!