Хто за що відповідальний в Києві?

Дата публікації: 23.9.2014 Розділ: Новини

Співробітники Центру дослідження суспільства розробили інтерактивний довідник зон відповідальності київських комунальних підприємств та інших муніципальних органів.

В міському просторі існує багато інфраструктурних елементів, які потребують постійного догляду. Вся комунальна та приватна власність у місті (пішохідна і транспортна інфраструктура, вуличні меблі, озеленення і освітлення, дизайн вивісок і зовнішньої реклами, елементи безбар’єрного середовища, навігація, вулична торгівля) комусь належить і має кимось доглядатись.

У кожного елементу міської інфраструктури є відповідальна за нього інстанція (найчастіше це комунальне підприємство), яка утримує і ремонтує його за кошти з міських податків.

Цей поділ зон відповідальності у Києві дуже заплутаний, а тому часто за певні ділянки міського простору ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Але це не знімає їх фактичного обов’язку за доглядом міста. Щоб краще розібратись у цій заплутаній схемі, співробітники Центру дослідження суспільства створили картинки, на яких доступно пояснюється сфера діяльності кожного підприємства.

Щоб скористуватись довідником, натисніть на фотографію:

інтерактивний довідник центр дослідження суспільства

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!