На станції швидкісного трамваю “Площа Перемоги” обладнали перехід

Дата публікації: 21.10.2014 Розділ: Новини
tramvai2

Після дослідження і багатьох зусиль активістів, на вулиці нарешті обладнаний легальний пішохідний наземний перехід замість незручного надземного.

Перші дослідження на цій ділянці були проведені ще минулого року. Вони показали, що у пікові години вулицю перебігає до 1000 пасажирів трамваю. На початку вересня цього року члени Урбаністичної ради Києва зробили повторні підрахунки – вже 1200 пасажирів на годину, більше 80% від усіх пасажирів станції. Тобто чотири людини з п’яти не користуються надземним переходом, а перебігають дорогу.

Було запропоновано зробити перехід на тому місці, де люди перебігають дорогу, але в силу внутрішніх неузгодженостей чиновників середньої ланки наприкінці вересня були викинуті камені – намагалися загородити прохід. Звичайно, що це не допомогло. Перехід став дійсно небезпечним – пасажири все одно переходили, але падали і забивалися. Активісти за допомогою флешмобу прибрали камені з дороги і наступного дня зустрілися з головою “Київпастрансу”.

Врешті решт було вирішено зробити другий вихід з платформи станції та пішохідний перехід.

tramvai3

melnichuk
Григорій Мельничук
Рада з урбаністики Києва

«Це тільки перша черга проекту. Далі – закриття надземного виходу згори, як економічно недоцільного, а також розширення тротуару на шляху до станції».

Фото: Григорій Мельничук 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!