Урбаністи знімають серію документальних фільмів про Київ

Дата публікації: 26.12.2014 Розділ: Новини
10302019_1547471588804032_5622793695822796274_n

Проект називатиметься “Урбаністичні рефлексії Києва“, а головним медіа-партнером виступить hromadske.tv. Окрім Києва, дослідники також планують показати проблеми міського простору у таких містах-сателітах, як Боярка, Ірпінь, Бориспіль, Бровари, Українка тощо. Перший епізод проекту вийде вже цієї неділі.

Цей проект – дослідження, що має на меті спровокувати громадську думку та діалог містян. Автори “Урбаністичних рефлексій” стверджують, що будуть торкатись тем, які стосуються міського планування, досліджень, транспорту, регулювання міської політики та соціальних аспектів життя у Києві. Українські міста потребують всебічного аналізу та досліджень для якісного переходу на новий щабель розвитку. Першим містом для урбаністичних рефлексій в серії документальних фільмів є Київ.

Українські міста потребують всебічного аналізу та досліджень для якісного переходу на новий щабель розвитку.

У першому блоці документалок буде 12 частин, кожна – близько 20 хвилин. Приблизно 15 хвилин буде займати огляд проблеми десь у місті і ще 5 хвилин – коментар експерта. У першому “сезоні” автори розкажуть про проблеми у таких місцях та районах столиці, як Гостиний двір, ВДНГ, Подільська набережна, Троєщина, Дарниця, Позняки. Також будуть висвітлені проблеми велоінфраструктури, хаотичної парковки на вулицях, МАФів, терас закладів харчування та міської електрички.

Дивіться трейлер до першого епізоду циклу про Контрактову площу:

Слідкуйте за оновленнями на сторінці у Facebook.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!