До такого результату дійшла експертна комісія проекту Kiev Fashion Park.
Результати голосування, критика громадськості, а також думки експертів, говорять про те, що відповідного проекту для цієї локації немає. Тому Kiev Fashion Park спільно з Меценатом проекту ухвалили рішення не втручатися у міське середовище на цій локації.
Раніше «Хмарочос» писав про роботи учасників цього конкурсу.
Нижче можна ознайомитись, як голосували члени експертної ради:

Петро Маркман
архітектор«На моє переконання ваша діяльність у цьому напрямку завдає більше відчутної шкоди, ніж користі: вільно чи мимоволі заохочувані вами проекти є не тільки недоречними, зважаючи на їх низький рівень (що закономірно), а й через їх абсолютну несвоєчасність. Я маю на увазі загальний катастрофічний стан міського середовища.
Вважайте це виразом моєї принципової позиції».
Олександр Ройтбурд
художник«Майданчик має занадто велике значення для установки чергового пластичного жарту. Це не рекреаційна зона, а місце, яке проглядається з дороги і відкриває бульвар простір, де більш доречним є дорослий пам’ятник комусь із знакових персонажів історії або культури. Існує порядок встановлення пам’ятників. Таку установку можна ініціювати, зібравши для обговорення культурологів, істориків, архітекторів, скульпторів і звернувшись до Київради.
Займати вказану майданчик садово-парковою пластикою вважаю неправильним».
Юлія Нікітіна
громадська активістка«Я думаю, що жоден з проектів не відповідає місцю і соціальному запиту киян у повній мірі. Пропоную відкласти реалізацію проекту та провести новий конкурс з уточнененим завданням – абсолютно не факт, що на цьому перехресті потрібна саме скульптура, можливо мова повинна йти про те, щоб інвестор допоміг упорядкувати сам бульвар, взяв участь у постійному догляді за ним. Я думаю, за по-справжньому зелений і красивий бульвар кияни будуть в поточній ситуації вдячні інвестору і проекту Kiev Fashion Park набагато більше, ніж за скульптуру. Подивіться на “пейзажних котиків” – крім скульптури, там присутня щоденна робота садівників “ландшафтна ініціатива”, завдяки чому шматочок Пейзажної алеї виглядає як шматочок Європи. Я б порадила і проекту і інвестору рухатися саме в цьому напрямку».
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті