ІЗОЛЯЦІЯ змінює Маріуполь

Дата публікації: 9.2.2015 Розділ: Новини
Зміна Маріуполь ІЗОЛЯЦІЯ

Незважаючи на вимушене переселення з Донецька до Києва, фонд ІЗОЛЯЦІЯ не втрачає зв’язку з Донбасом, реалізуючи ряд проектів, пов’язаних з цим регіоном.

Дотримуючись своєї місії, ІЗОЛЯЦІЯ прагне створювати імпульси для культурних, соціальних та економічних змін — з вірою в те, що «ми міняємо місце, і місце змінює нас».

“Зміна” — це серія проектів, що реалізуються на Сході України, і передбачають широке залучення місцевої громади в процес їх створення і реалізації. Слово “Зміна” несе бажання змін і одночасно відсилає до індустріального контексту, позначаючи робочі зміни на підприємствах як ознаку того життя і мирної реальності, які хочеться зберегти. Першою ініціативою в рамках проекту є низка подій, що відбувати – муться в Маріуполі.

З 12 по 15 лютого 2015 р. ІЗОЛЯЦІЯ реалізує в Маріуполі низку подій в рамках проекту “Зміна”. Місце проведення: Маріуполь, ДК Молодіжний, ул. Харлампієвська, 17/25, 2 поверх.

Наприклад, в рамках “Зміни” буде показана інсталяція Картковий Будинок від Сергія Захарова (група Мурзилки), 15 карт, 120 х 85 см. Інсталяція являє собою споруду з карт, що зображують персонажів з «ДНР» та «ЛНР». В основі конструкції — джокер, карта, що зображує В. Путіна.

Повну програму проекту дивіться за посиланням.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!