Вінницький музей авіації відремонтують коштами ЄС

Дата публікації: 24.2.2015 Розділ: Новини

Старовинний особняк князів Грохольських у Вороновиці, що неподалік від Вінниці, відреставрують. В рамках програми «Підтримка економічного розвитку громад» Євросоюз виділить 300 тисяч євро для робіт з відновлення будівлі та створення інфраструктури для привабливості місцевого музею авіації А. Можайського, повідомляєтьсяна сайті URBAN.

82770645

Перший «транш» грантових коштів для реалізації проекту Вінницької райради, Вінницької ОДА та партнера в особі ГО «Україна-Польща-Німеччина» надійдуть у найближчі місяці. Всього він розрахований на два роки. За словами керівника Ресурсно-інформаційного центру «Громади Вінниччини» Андрія Кавунця, на повну реконструкцію садиби – пам’ятки архітектури XVIII століття – грошей ЄС не вистачить. Проектом передбачено утеплення будівлі, ремонт даху, заміна вікон і косметичний ремонт приміщень. Крім цього, в музеї авіації створять турбюро, власний сайт, щоб зробити установу привабливою насамперед для туристів з інших регіонів та країн.

Задум полягає у тому, щоб розширити турпотенціал регіону, залучаючи гостей не тільки світломузичним фонтаном, музеєм Пирогова і ставкою «Вервольф», а й об’єктами, які через зовнішню непривабливість, зазвичай, всі обходять стороною.

Проект реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Матеріали проекту можуть вільно передруковуватись іншими ЗМІ за умови посилання на оригінал публікації

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!