Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

28 березня в Україні стартує громадська кампанія практичних дій «Майстерня клімату».

Pic2-small

Що таке «Майстерня клімату»?

«Майстерня клімату» – це конкурс невеликих практичних проектів, що реалізуються за підтримки 350.org та партнерів на благо клімату Землі і в інтересах місцевих громад. Підтримуватимуться різні ідеї: впровадження зеленої енергетики, енергозбереження, збереження та відновлення важливих для кліматичного балансу екосистем, створення низьковуглецевої інфраструктури, такої як електротранспорт, велодоріжки, збір і переробка сміття замість спалювання. Важливо, щоб ці рішення мали чітку кліматичну складову і реалізовувалися в інтересах та за підтримки місцевих жителів.

Як взяти участь?

Цього року в рамках «Майстерні» міжнародна громадська організація 350.org та партнери проводять програму підтримки міських проектів. Команди-переможці конкурсу отримають супровід від координаторів, допомогу експертів, 3-денний тренінг, часткове фінансування їхніх проектів і можливість участі в міжнародних подіях кліматичного руху, включаючи переговори ООН з клімату в Парижі. Брати участь у конкурсі можуть некомерційні організації та ініціативні групи з країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. Заявки приймаються з 28 березня по 24 квітня 2015 за посиланням. Детальні умови участі в конкурсі можна прочитати на сайті.

Щоб краще розповісти про існуючі в регіоні зелені ініціативи, планується конкурс блог-постів по темі клімату, який проходитиме у червні. Учасники і учасниці з найкращими ідеями «Майстерні клімату» зможуть взяти участь у саміті ООН в Парижі: адже крім політиків та експертів туди приїдуть активісти кліматичного руху з усього світу. Робота майстерні регулярно висвітлюватиметься на сайті.

Ми повинні дати зрозуміти політикам: громадяни готові до зеленої економіки, тепер слово за ними“, –  Юлія Маклюк координаторка “Майстерні клімату” з боку 350.org

Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23482 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button