Дизайнер шиє спецодяг для безхатьків у Нідерландах

Дата публікації: 17.4.2015 Розділ: Новини
Screen Shot 2015-04-17 at 9.57.20 AM

Щоб захистити від холодної погоди бездомних людей, голандський дизайнер Бас Тіммер створив захисний костюм – теплу куртку, яку можа під’єднати до спального мішка.

Тіммер став відомим у Нідерландах завдяки своїм светрам з геометричними малюнками. Тепер він вирішив допомогти своїм вмінням людям, які потребують цього найбільше. Бас почав робити одяг для безхатьків після того, як на вулиці загинув бездомний батько одного з його друзів.

Дизайнер створив різнокольорову куртку, яка може бути з’єднана зі спальним мішком за допомогою застібки-блискавки. Обидві частини костюму зроблені з водонепроникної, вогне- та вітро стійкої тканини, завдяки чому життя та сон на вулиці стають хоч трохи більш терпимими. Матеріали для шиття Басу Тіммеру жертвують різні голандські компанії, зокрема туристичний бренд Nomad.

Для шиття одягу була створена спеціальна благодійна організація, яка також займається поширенням костюмів серед голандських безхатьків. Цього року Тіммер хоче зробити сотню таких курток, мета на наступний рік – пошити тисячу. Зараз цей проект займає у дизайнера 30 робочих годин на тиждень, фактично, 3/4 стандартного робочого тижня.

Проект реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Матеріали проекту можуть вільно передруковуватись іншими ЗМІ за умови посилання на оригінал публікації

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Igor Shyshov (SP)

    після того, як на вулиці загинув бездомний батько одного з його друзів. – а друг також безхатько чи релігійні уподобання не дозволяли батька до себе забрати?

    • Iryna Kotsiubynska

      Той чоловік міг і не знати, де його батько, поки той не загинув. Навіщо так одразу засуджувати?