Для міста Славутич розробили “дорожню карту” зміни громадських просторів

Дата публікації: 5.5.2015 Розділ: Новини

З 27 квітня по 1 травня у місті Славутич в рамках фестивалю кіно і урбаністики “86” відбувся хакатон міських ініціатив “Збери місто”.

Протягом чотирьох днів учасники майстерні виявляли характерні для міського простору проблеми та пропонували шляхи їх вирішення. Так, були запропоновані зміни на Привокзальній та Центральній площах міста, у Центральному міському парку, на пішохідному бульварі з нефункціонуючим фонтаном, а також на території виритого під штучне озеро котловану. Головною тезою усіх команд, які займались публічними просторами, стало твердження, що Славутичу не вистачає місць для проведення вільного часу у колі друзів та інших містян.

Для міської адміністрації була розроблена презентація з зазначення проблем та способів їх вирішення, які запропонували учасники хакатону “Збери місто”.

Більше про місто Славутич читайте у нашій статті.

Крім того, на Центральній площі міста протягом трьох днів учасники під керівництвом майстерні “Пилорама” збирали багатофункціональні меблі. Всього було створено 16 вуличних крісел, які можуть поєднуватись між собою, ставати невеликою двоярусною трибуною чи столами для ярмарки. Партнером майстерні “Збери місто” стало Представництво фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

11127648_10205712361463634_2026092821051908847_n

Учасники воркшопу навіть зняли коротеньке відео, яке показує багатофункціональність меблів:

Posted by Pavlo Kaliuk on Friday, May 1, 2015

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!