Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 246 днів. За цей час ми опублікували 23265 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

З 27 квітня по 1 травня у місті Славутич в рамках фестивалю кіно і урбаністики “86” відбувся хакатон міських ініціатив “Збери місто”.

Протягом чотирьох днів учасники майстерні виявляли характерні для міського простору проблеми та пропонували шляхи їх вирішення. Так, були запропоновані зміни на Привокзальній та Центральній площах міста, у Центральному міському парку, на пішохідному бульварі з нефункціонуючим фонтаном, а також на території виритого під штучне озеро котловану. Головною тезою усіх команд, які займались публічними просторами, стало твердження, що Славутичу не вистачає місць для проведення вільного часу у колі друзів та інших містян.

Для міської адміністрації була розроблена презентація з зазначення проблем та способів їх вирішення, які запропонували учасники хакатону “Збери місто”.

Більше про місто Славутич читайте у нашій статті.

Крім того, на Центральній площі міста протягом трьох днів учасники під керівництвом майстерні “Пилорама” збирали багатофункціональні меблі. Всього було створено 16 вуличних крісел, які можуть поєднуватись між собою, ставати невеликою двоярусною трибуною чи столами для ярмарки. Партнером майстерні “Збери місто” стало Представництво фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

11127648_10205712361463634_2026092821051908847_n

Учасники воркшопу навіть зняли коротеньке відео, яке показує багатофункціональність меблів:

Posted by Pavlo Kaliuk on Friday, May 1, 2015

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button