У Києві відкрилася бібліотека нового формату bOtaN

Дата публікації: 27.5.2015 Розділ: Новини

Учора на вул. Воздвиженській 9-19 відкрилася бібліотека нового формату — bOtaN, повідомляє AIN.ua. Читати тут можна лежачи у гамаку, простір облаштований розетками, працює Wi-Fi, при бажанні сюди можна приходити працювати у тиші.

Screen-Shot-2015-05-27-at-10.13.36-AM

Усі книги у бібліотеці розділені по категоріях: «Досвід», «Особистість», «Наука», «Художня література», «Справа». В пріоритеті — книги про бізнес та лайф-стайл, біографії людей та історії компаній, науково-популярні праці. Засновники проекту — однодумці, які вірять у те, що навчатися та розвиватися можна і потрібно постійно. Ідея проекту виникла з концепції LLL — Life Long Learning,

У бібліотеці є робочі місця — крісла, гамаки, торшери, буфет з напоями та десертами та інтернет. Проте простір навряд чи перетвориться на ко-воркінг — тут немає кімнат для переговорів. Один з головних елементів — тиша.

Screen-Shot-2015-05-27-at-10.13.28-AM

Серед бізнес-літератури тут є лише книги, яким не більше п’яти років і тільки маст-ріди, зазначає керуюча проектом, Альона Іванова.

Вартість користування бібліотекою — 30грн/год або 1400 грн — безлімітний місячний абонемент. Проект соціально-орієнтований, проте команда засновників сподівається, що він окупиться.

Фото: AIN.ua

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
 • Olga

  Гарна ідея, тільки якось дивно віддавати мінімальну місячну зарплату українця за те щоб посидіти у бібліотеці… В Голандії, наприклад, майже усі бібліотеки такого типу, але вхід у них вільний і лише за абонімент треба платити, від 1 до 17 Євро (25 – 425 гривень) на місяць… Намагаюсь уявити який Голандець платив би 56(!!!) Євро (або ті ж самі 1400 грн що вимагають засновники цього проекту) на місяць за абонимент в бібліотеці… тут подібний проект би точно провалився.

 • Olenka Sambur

  Ідея чудова, але 1400 грн. в місяць?! В той час, коли за ці гроші можна придбати електронний рідер і читати ті ж книги в будь-якому зручному місці. Згодна, людина може прийти в таку бібліотеку і купити каву, наприклад, але погодинна оплата і абонемент за такі гроші- думаю, це не зовсім раціонально.

 • MereNonsense

  «сподвається»

  • Yulia Saliy

   Виправили, дякую!