На київських пляжах з’являться душові та Wi-Fi (мапа)

Дата публікації: 4.6.2015 Розділ: Новини
23059-0

Цього року на столичних пляжах введуть багато інновацій.

Наприклад, для того, щоб кияни одразу могли зрозуміти, варто сьогодні купатись чи ні, там встановлять кольорові прапори. Зелений означатиме, що можна купатись і засмагати, жовтий — що можна перебувати на піску, а червоний – що пляж закритий для купання та засмагання. Крім цього, передбачено ще ряд нововведень.

Торгівля на пляжах

Цього року КП «Плесо», як управляє київськими пляжами, відмовилось від практики видавати довідки на розміщення торгових пунктів. Тепер цим займатиметься єдиний оператор — комунальне підприємство «Міський магазин». Серед іншого, воно подбає й про встановлення уніфікованих торгових наметів у зонах відпочинку.

Wi-Fi

На пляжах незабаром з’являться точки доступу до бездротового інтернету. Його тестування йде вже на пляжі «Венеція» (табличка про це з’явиться найближчим часом) у Гідропарку та незабаром – на пляжі «Центральний» на Трухановому острові.

Душові та рятувальники

На всіх пляжах, де дозволено купатися, облаштують нові рятувальні вишки та встановлять чергування належної кількості рятувальників. Планують також залучити до роботи волонтерів, попередньо зробивши для них навчання. Курс «молодого бійця» передбачає дводенне навчання та тестування. Після цього відібрані кандидати отримають необхідний комплект форми та будуть направлені на місця чергування.

Цього тижня також розпочнуть підключати близько 20 щойно закуплених душових. Обслуговування основних пляжів, зокрема, на Венеціанському та Трухановому островах, КП “Плесо” уперше віддає клінінговій компанії.

Мапа пляжів Києва на 2015 рік

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!