У Києві відбудеться квест-екранізація фільму «Втеча з Шоушенка»

Дата публікації: 10.6.2015 Розділ: Новини

У Києві відбудеться квест-екранізація фільму «Втеча з Шоушенка». Це — прем’єра  нового формату розваг — «гра з зануренням у сюжет». Під цим терміном зазвичай розуміють театральні постанови під час  яких глядачі можуть вільно пересуватися сценою, як учасники п’єси.

У Києві грат буде проходити під назвою «Mystery Play». Для постановки обраний кращий фільм за версією IMDb «Втеча з Шоушенка». На учасників чекає секретна локація стилізована під в’язницю «Шоушенк» 50-их років. На території, площею 2500 кв. метрів буде розіграний театральний перформанс, у якому ви також зможете взяти участь.

Відвідувачів переодягнуть у тюремні роби, близько 20 акторів будуть грати ролі ув’язнених і охоронців. На облаштування території витратили тисячі кілограм декорацій, і створили більше 10 квест-зон. В українському варіанті організатори додали квест-лінію, що б ще більше занурити учасника в атмосферу фільму. Це масштабне 5-годинне дійство, в якому може взяти участь до 200 чоловік одночасно.

Після театрального перформансу та проходження квест-лінії учасника чекає перегляд фільму «Втеча з Шоушенка». І навіть якщо ви бачили його вже десятки разів то цей раз буде особливим, адже ви поглянете  на нього очима головного героя, який сам прожив епізоди фільму.

Дата: Перші ігри “Mystery PLay” відбудуться 19, 20, 21 червня

Вартість: 299 грн для одного; 539 грн для двох; 999 грн для чотирьох


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!