Оголошено конкурс на безкоштовне навчання у художній школі

Дата публікації: 25.6.2015 Розділ: Новини

Культурний Проект оголошує конкурс на безкоштовне навчання у Новій художній школі «Liquid city».

Цього року Культурний  Проект відбере 15 учасників з різних міст України для проходження тижневого інтенсиву (13- 18 липня) з дослідження міста, горизонтів свого творчого мислення та створення власноруч мистецтва нових медіа.

4506302805_c1158bb132_b

Програма Нової художньої школи «Liquid city»:

Креативне дослідження: збір та аналіз даних за обраною темою, обрання теми відповідно до відчуття, переконань та поглядів, виокремлення найактуальніших тенденцій, проблемних зон, знаходження парадоксів, досвід візуалізації результатів аналізу та стислої презентації.

Створення аудіовізуальних інсталяцій: робота з комп’ютерними програмами, що дозволяють створювати генеративне мистецтво, в якому візуальний образ генерується звуком і навпаки. Такі інсталяції частіше за все є інтерактивними і дозволяють глядачам впливати на візуальне формування арт-об’єкту.

Курування арт-виставки: група студентів Літньої школи НХШ матимуть можливість самі створити концепцію своєї фінальної виставки, зкомбінувати фінальні проекти у цілісне художнє висловлювання, написати кураторський текст, провести кураторську екскурсію на відкритті, запросити журналістів на відкриття.

Монтаж арт-об’єкту: розміщення відеопроекції у просторі, поєднання відеопроекцій з реальними арт-об’єктами, навички створення та дотримання при монтажі технічного райдеру.  

Робота у команді: ефективна комунікація у стислих часових умовах з новими людьми, вміння концентрувати свої зусилля на чіткий результат.

Учасники школи дізнаються, як створювати аудіовізуальну цифрову інсталяцію; змонтувати та організовувати художню виставку; написати кураторську концепцію; ефективно працювати у новій команді в стислі терміни; мислити творчо та поза рамками. 

Щоб взяти участь у Новій художній школі «Liquid city», потрібно зареєстуватися на сайті, заповнивши анкету учасника до п’ятого липня включно.

Результати конкурсного відбору будуть опубліковані на сайті Культурного Проекту та його facebook-сторінці дев’ятого липня 2015 року. Витрати, пов’язані з проживанням у Києві та харчуванням, учасники відшкодовують самостійно.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!