У Києві встановлять «розумні зупинки»

Дата публікації: 18.8.2015 Розділ: Новини

У Києві планують встановити «розумні зупинки» з wi-fi, зарядками для гаджетів і кіосками, повідомляється на сайті «Вести».

Інвесторів зобов’яжуть розчистити територію у радіусі 20 метрів від таких зупинок і зупинити стихійну торгівлю. Торгувати на «розумних зупинках» можна буде пресою й безалкогольними напоями, а також заробляти на рекламі.

osmose-bus-stop-by-metalco

Конструкція зупинок буде вандалостійкою, зробленою з міцних матеріалів. Наразі у Києві є 2512 зупинок громадського транспорту, облаштування усіх коштуватиме $30 мільйонів. У мерії зазначають, що до нового року хочуть переобладнати 50% зупинок на нові. Після розробки макету зупинок, він буде представлений на обговорення громадськості.
У 2013 році на проспекті Перемоги вже встановлювали «розумну зупинку» зі скляними стінами, інформтабло з розкладом та телевізором. Але містяни зазначають, що через деякий час телевізора не стало.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Velentos Belkin

    Сайт Вести – это тот самый, что и газета Вести? Как-то не камильфо уважаемому Хмарочосу брать инфу оттуда. Завтра не забудьте взять инфу с газеты Сегодня