Оголошено набір в Creative Management Camp — освітню програму для менеджерів культурних проектів

Дата публікації: 21.9.2015 Розділ: Новини

Перший у Києві спецпроект Creative Management Camp оголошує набір на освітню програму, яка включає теоретичну і практичну підготовку, стажування фахівців соціально-культурної сфери, командну розробку концепцій і стратегій, реальне управління культурними проектами і організацію заходів.

анонс-927x344

Creative Management Camp об’єднає молодих підприємців та активістів, організаторів соціально-культурних проектів і людей творчих спеціальностей для ефективної професійної взаємодії і створення стартапів в креативних індустріях з 12 жовтня по 19 грудня 2015 року в коворкінгу «Платформа».

В рамках першого набору учасники зустрінуться з провідними менеджерами креативних індустрій та бізнес-тренерами — з представниками Американського Дому, краудфандингової платформи Big Idea, з медіа-стартапом Громадське Культура, онлайн-журналом Platfor.ma, засновниками PORT hub та Радіо Арістократи, з організаторами та кураторами таких фестивалів як Docudays UA, Molodist Filmfest, Koktebel Jazz Festival, ODESSA LIGHT FEST та ін.

Освітня програма буде проходити у закритому форматі. Кількість місць обмежена до тридцяти учасників.  Для участі у пілотному курсі необхідно заповнити анкету до 30 вересня. Заняття проходять на платній основі, в коворкінгу арт-заводу ПЛАТФОРМА протягом десяты тижнів (початок занять 12 жовтня, завершення – 19 грудня). У грудні відбудеться відкрита презентація усіх проектів, створених учасниками Creative Management Camp.

Заповнити онлайн-анкету на участь у проекті Creative Management Camp можна тут.  

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!