СБУ знайшли розкрадання у Київпастрансі на 40 мільйонів гривень

Дата публікації: 15.10.2015 Розділ: Новини

Підприємство роками закуповує запчастини та шини за завищеною вартістю.

Служба безпеки України виявила корупційну схему, за допомогою якої за останні чотири роки в КП “Київпастранс” розікрали 40 млн гривень. Про це пише видання «Лівий берег».

Виведені гроші чиновники переводили в готівку через фіктивні фірми і привласнювали.

Як повідомила прес-служба відомства, посадові особи підприємства купували запасні частини та пневматичні шини для транспорту у ряду комерційних структур столиці за завищеною у кілька разів вартістю. Розкрадання державних і комунальних засобів відбувалося і під час оплати підприємством інших товарів, робіт і послуг за цінами значно вищими від середньоринкових. Виведені гроші чиновники переводили в готівку через фіктивні фірми і привласнювали. Силовикам вдалося знайти документацію, носії інформації, які підтверджують злочин, а також статутні документи та печатки фіктивних структур.

Тролейбус забирає агітаційну продукцію

Нагадаємо, що чинний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель балотується у депутати Київради у мікрорайоні Троєщина. Нещодавно там відкрили новий трамвайний маршрут, яким ходить відремонтований трамвай Белкоммунмаш, куплений Києвом у 2012 році. Також комунальний транспорт (тролейбуси) бере участь у передвиборчій кампанії Майзеля, перевозячи ввечері агітайційну продукцію цього кандидата. Про це пише Іван Сидорчук у групі «Транспорт Києва».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!