Презентовано результати проектного семінару «Право на місто»

Дата публікації: 17.12.2015 Розділ: Новини

16 грудня у Департаменті містобудування та архітектури презентували результати проектного семінару «Право на місто». Громадські активісти оголосили пропозиції щодо залучення міських громад у процес розроблення містобудівної документації, а також інструкції для втілення локальних ініціатив з розвитку міста.

12360133_1036007313130444_2629955786087902390_n

 

Протягом 10-12 грудня 2015 року під час проектного семінару «Право на місто» 24 учасника, відібрані на конкурсній основі, чотири професійні тутори та модератори працювали над новими підходами до питання участі громади у формуванні міського середовища. У результаті триденної роботи у групах архітектори, журналісти, юристи, державні службовці, соціологи та активісти розробили нові сценарії збалансованого процесу прийняття рішень з урахуванням позиції містян.

Учасники семінару розробили власний маніфест, у якому визначили основні аспекти участі містян у створенні містобудівної документації, основні принципи оновлення міського простору, принципи залучення громади до прийняття рішень.

Учасники сподіваються, що результати проектного семінару в Києві утворять позитивний прецедент вирішення конфліктів та стануть підґрунтям до впровадження нового бачення взаємодії міської громади, влади та бізнесу.

Презентації «Дорожня карта громадської ініціативи» і «Як громада має брати участь у плануванні міста», дивіться нижче.

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!