Kyiv Smart City запускає сайт

Дата публікації: 27.1.2016 Розділ: Новини

Ініціатива Kyiv Smart City відкрила новий сайт.

1

Нове представництво ініціативи з перетворення Києва в “розумне місто” дасть змогу всім бажаючим подати свої проекти на розгляд Експертної ради, ознайомитися с десятками інших задумів та поспілкуватися з активістами. Kyiv Smart City очікує на проекти у напрямках транспорту, іноваційного середовища, комунальних послуг, медицини, електронного уряду і безпеки. Як зазначив «Хмарочосу» співкоординатор ініціативи Антон Мойсеєнко, приорітет надається проектам, що можуть бути реалізовані, як приватно-державне партнерство. Відбір буде здійснюватися на засіданнях Експертної ради постійно, без часової прив’язки. Критерії оцінки проектів наразі створюються.

На розгляд приймаються проекти, в яких доведено їх значення в рамках Концепції Kyiv Smart City, проблема, яку він вирішує, оцінка вартості, термінів і моделі фінансування проекту, модель його впровадження.

Серед проектів, що реалізовані завдяки Kyiv Smart City, та знаходяться у стадії розробки – Kyiv Smart City Hub, смарт-школа Smart City School, безконтактна оплата карткою проходу в метро, картка киянина, сервіс онлайн-петицій, wi-fi у метрополітені, мобільний додаток служби 1551 та інше.

Фото: Hromadske.tv

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!