В Києві обговорять енергетичні реформи

Дата публікації: 10.2.2016 Розділ: Новини

13-14 лютого в Києві відбудеться медіа-хакатон, присвячений енергетиці та енергетичним реформам, котрі є критично важливими для економіки цілої країни та добробуту кожної української сім’ї.

DSC0087

Учасники матимуть можливість послухати лекції відомих експертів у галузі енергетики та комунікацій та неофіційно з ними поспілкуватись. Після лекційної частини учасники хакатону разом із експертами розроблятимуть медіа-матеріали, котрі вже за кілька тижнів мінятимуть уявлення наших співгромадян про енергетику та необхідні у ній зміни.

Під час дводенного медіахакатону будуть розвіяні міфи, оприлюднена інсайдерська інформація від найкращих експертів галузі та вдосконалена комунікаційна майстерність. На вас чекає теоретична «прокачка», тематичні воркшопи, тренінги як писати вдалі тексти та підготувати медійний матеріал. Результатом першого в Україні медіа-хакатону у сфері енергетики стануть готові тексти і публікації найкращих матеріалів у авторитетних виданнях за підтримки фахівців з комунікації реформ

Реєстрація дійсна до 10 лютого за посиланням. Місце проведення хакатону буде повідомлено учаснику у разі успішного відбору 11 лютого.

Організатори: Greencubator, за підтримки People in need, Реанімаційний Пакет Реформ, Відкритий університет реформ. Участь у заході безкоштовна.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!