Юристи КМДА ігнорують київських активістів

Дата публікації: 10.2.2016 Розділ: Новини

Громадський активіст Сергій Щелкунов детально описав, яким чином Віталію Кличку вдається ігнорувати свої передвиборчі обіцянки і вимоги активістів.

1064586_962603980480628_6958270795204656126_o[1]

Напередодні місцевих виборів Віталій Кличко не скупився на обіцянки і обіцяв киянам блискуче європейське майбутнє, розповідає Сергій: прозорий міський бюджет, обов’язкові слухання по будь-яким будівництвам і землевідведенням, захист історичного центру, сучасний громадський транспорт. Свою виборчу кампанію він також будував на концепції реальних справ. Нині ж мер має задовольнити і активних киян, що прагнуть виконання його обіцянок, і девелоперів та бізнесменів, які продовжують намагатися проштовхувати свої проекти. Кожного разу Кличко намагається викрутитися з ситуації, і тоді на арену виходить юридичне управління КМДА.

Сергій Щелкунов описує діяльність цього департаменту таким чином. Юристи ігнорують будь-які встановлені законом терміни для відповіді, не помічають будь-яких порушень з боку зацікавлених осіб, або й зовсім не з’являються на судові засідання, де потрібно відстоювати інтереси міської громади. Вони обгрунтовують це тим, що всі скандальні земельні ділянки були роздані під час каденцій попередньої Київради. Ця тактика спрацювала і у випадку пожежі у кінотеатрі «Жовтень» (захистом якого опікувався Сергій), коли підпалювачам за фактичне зщинення найстарішого у місті кінотеатру дали умовний термін за хуліганство. Те саме й зі сквером Небесної Сотні на Михайлівській – спочатку Кличко всіляко підтримумав розбудову скверу, а після виборів його риторика різко змінилася, мовляв, треба дотримуватися букви закону, і відбирати приватну власність не можна, пише Щелкунов. Після виборів юристи КМДА перестали з’являтися у суді, що стало додатковим приводом для знущаннь судді над активістами.

Таким чином, постає справедливе питання: якщо юридичний департамент КМДА не може захистити інтереси громади, то навіщо Києву такі спеціалісти?

Фото: Місто-сад

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!