В Києві відкрито перший салон електромобілів з тест-драйвом і прокатом

Дата публікації: 23.2.2016 Розділ: Новини

В ТРЦ «Караван» за адресою вул. Лугова, 12 відкрився салон електромобілів компанії EcoCars, пише Ain.ua.

Снимок

Компанія займається продажем і обслуговуванням електромобілів Nissan і Tesla у Києві, Одесі і Львові. Як стверджують в EcoCars, салон площею у 255 кв. м є першим в Україні концептуальним салоном електромобілів.

За словами співзасновника EcoCars Станіслава Луцковича, в салоні представлені найпопулярніші електромобілі у світі. Також клієнти можуть замовити будь-яку модель, що випускається світовими виробниками. Крім цього в салоні можна придбати станцію швидкої зарядки від різних виробників. Компанія пропонує послугу Trade-in — клієнти можуть обміняти старий автомобіль на новий екологічний. А при купівлі електромобіля в цьому салоні надається гарантія і рік безкоштовної зарядки.

Тест-драйв можна також замовити у львівському представництві компанії у БЦ «RIUS».

EcoCars — дочірня компанія BLS і VRC, які займаються прокатом автомобілів в Україні з 2007 року. На український ринок електромобілів компанія зайшла в 2015 році і позиціонує себе як одного з лідерів у сегменті. Компанія реалізує не тільки нові, але і ті електрокари, що були у використанні. Також EcoCars розвиває мережу безкоштовних зарядних станцій TOKA у Львові, Одесі і Києві.

Фото: EcoCars

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!