На Борщагівці створять перший Єдиний соціальний центр

Дата публікації: 25.2.2016 Розділ: Новини

Нова установа поєднає усі соціальні служби в одному приміщенні, повідомляється на сайті  КМДА.

DSC04798

Єдиний соціальний простір створять з метою зробити соціальні послуги максимально доступними для киян зі спрощеною бюрократичною процедурою, повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник на нараді з представниками соціальних служб.

У кожному районі буде створено соціальний центр, що входитиме до Єдиного соціального простору Києва. За словами чиновника, в таких центрах кияни зможуть оформити допомогу при народженні дитини, отримати соціальний супровід сім’ї, знайти роботу, пройти процедуру призначення пенсії та субсидії, визначення потреби в наданні соціальних послуг та сприяння в їх отриманні, отримати допомогу на поховання, отримати медичну допомогу тощо.

Пілотним стане центр у Святошинському районі, що буде знаходитися за адресою вул. Гната Юри, 14б. На даний час там розташований соцзабез Святошинського району. Наразі будівля реконструюється з прибудовою третього поверху. Це дасть змогу об’єднати у цьому місці усі районні служби соціального спрямування, та поліпшить надання соціально-побутових, медичних та юридичних послуг святошинцям.

Також при центрі буде створено відділення, яке надаватиме соціально-медичні та побутові послуги безхатченкам, безпритульним дітям та особам з проблемних сімей; буде створено банк взуття і одягу, їдальню, «будинок побуту» для малозахищених верств населення.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!