Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Київ має змінити систему управління, а не обличчя чиновників, пише у своїй колонці на «Українській правді» активіст Дмитро Гурін.

DSC00270

Як ми вже писали, 2 березня конкурсна комісія обрала 5 претендентів на посаду головного архітектора, які увійшли до шорт-ліста кандидатів. Серед них такі особи:

— Андрій Миргородський, автор фасадів гелікоптерного майданчика Януковича і проекту руйнування Гостинного двору;
— Юрій Скляренко, який займав пост головного архітектора Севастополя при російській окупаційній адміністрації;
— Сергій Казарянц, компанія якого займалася будівництвом об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури гелікоптерного майданчика Януковича;
— Сергій Броневицький, автор «Генплану Черновецького», узаконив забудову на численних землевідведеннях «молодої команди» — на землях біля аеропорту «Київ», відведених студентам і мертвим душам, в зеленій зоні Горбачихи з унікальним ландшафтом;
— Ігор Писарець, який проектував приватні будинки за містом, а зараз пропонує Києву побудувати кілька кільцевих автодоріг і прокласти нову лінію метро Троєщина-Жуляни.

Пан Гурін висловлює думку активістів, що цей конкурс насправді не є конкурсом, а жоден кандидат не відповідає вимогам громадськості, серед яких відсутність конфліктів з громадою і знищених історичних споруд. Активісти вимагають проведення нового конкурсу, що відповідатиме новому закону про державну службу; представники Громади Євгенія Кулеба і Наталя Кондель-Пермінова вже відкликані. Конкурс і його результати будуть оскаржені в суді. В суботу активісти проведуть обговорення процедури відбору кандидата на посаду головного архітектора.

Нагадаємо, ми відстежували хід конкурсу на головного архітектора Києва.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button