Активісти погрожують судом КМДА за конкурс на головного архітектора

Дата публікації: 4.3.2016 Розділ: Новини

Київ має змінити систему управління, а не обличчя чиновників, пише у своїй колонці на «Українській правді» активіст Дмитро Гурін.

DSC00270

Як ми вже писали, 2 березня конкурсна комісія обрала 5 претендентів на посаду головного архітектора, які увійшли до шорт-ліста кандидатів. Серед них такі особи:

— Андрій Миргородський, автор фасадів гелікоптерного майданчика Януковича і проекту руйнування Гостинного двору;
— Юрій Скляренко, який займав пост головного архітектора Севастополя при російській окупаційній адміністрації;
— Сергій Казарянц, компанія якого займалася будівництвом об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури гелікоптерного майданчика Януковича;
— Сергій Броневицький, автор «Генплану Черновецького», узаконив забудову на численних землевідведеннях «молодої команди» — на землях біля аеропорту «Київ», відведених студентам і мертвим душам, в зеленій зоні Горбачихи з унікальним ландшафтом;
— Ігор Писарець, який проектував приватні будинки за містом, а зараз пропонує Києву побудувати кілька кільцевих автодоріг і прокласти нову лінію метро Троєщина-Жуляни.

Пан Гурін висловлює думку активістів, що цей конкурс насправді не є конкурсом, а жоден кандидат не відповідає вимогам громадськості, серед яких відсутність конфліктів з громадою і знищених історичних споруд. Активісти вимагають проведення нового конкурсу, що відповідатиме новому закону про державну службу; представники Громади Євгенія Кулеба і Наталя Кондель-Пермінова вже відкликані. Конкурс і його результати будуть оскаржені в суді. В суботу активісти проведуть обговорення процедури відбору кандидата на посаду головного архітектора.

Нагадаємо, ми відстежували хід конкурсу на головного архітектора Києва.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!