Парк «Оболонь» розширився на сім гектарів

Дата публікації: 10.3.2016 Розділ: Новини

Від сьогодні парк «Оболонь» в урочищі Наталка на Оболонській набережній отримав додаткові 7,1329 га, пише депутатка Людмила Костенко.

DSC07353

Десять років тому частина урочища Наталка була продана приватним власникам. Майже половина парку (сім гектарів) була передана в оренду під побудову спортивно-торговельного комплексу компанією «Трест Київміськбуд-1». Будівництво не почалося, а територія згодом стала занедбаною.

В 2015 році громадська організація «Парк Наталка» ініціювала кампанію з повернення цієї ділянки до комунальної власності, повідомляє активістка Наталя Чорногуб. Територія була поступово приведена до ладу, проведені акції і суботники з мешканцями навколишніх будинків. Після численних комісій Київради і зривів пленарних засідань сьогодні ця ділянка отримала статус парку і повернута до комунальної власності міста. На черзі — проектувальні роботи із залученням громади, громадські обговорення майбутнього парку розпочнуться з квітня.

На повернутій громаді ділянці у північній частині урочища розташована «пам’ятка» Наталки — фрагмент тунелю, що мав проходити під Дніпром ще до Другої світової війни.

Нагадуємо, нещодавно відкрито офіс розвитку Оболонського району, в якому відбуватимуться обговорення перспектив розвитку Оболоні: інфраструктури, транспорту, благоустрою тощо.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!