На першому поверсі Київради «Агенти змін» облаштують публічний простір

Дата публікації: 11.3.2016 Розділ: Новини

Громадська організація «Агенти змін» підписала Меморандум про співпрацю з Київською міською радою щодо створення зручного публічного простору в будинку Київради на Хрещатику.

2

Для того, аби з’ясувати, що саме потребує громада у приміщенні Київради, буде проведено дослідження, яке триватиме близько чотирьох місяців. Один з етапів – анкетування, яке продовжиться близько місяця. На першому поверсі встановлений спеціальний бокс, куди відвідувачі Київради можуть вкидати власноруч заповнені анкети з побажаннями і зауваженнями щодо функціонування приміщення. Крім того, члени команди «Агентів змін» будуть інтерв’ювати усіх, хто якимось чином залучений до процесів роботи Київради: менеджерів, які ці процеси налагоджують, співробітників, відвідувачів як Київради, так і КМДА.

6

Рей Мейсон, член команди «Агенти змін»

«Головна мета дослідження: визначити аудиторію, яка приходить у будівлю Київради, які у неї потреби, з’ясувати, чого не вистачає. У тому числі важливо враховувати потреби маломобільних груп населення. Важливо зробити такий простір, аби людям було зручно і комфортно ним користуватися. Тобто, спочатку ми прагнемо дослідити, що люди хочуть, аби було у цьому місці. Виходячи з цього, ми будемо приймати рішення».

1

Головна мета, аби перший поверх задовольняв потреби суспільства. Щоб будівля функціонувала, як публічний простір, який у рівній мірі належить усім містянам і туристам і є комфортним. Яким саме буде цей простір поки що невідомо. Тут може з’явитися коворкінг чи електронна черга, єдине вікно, де кияни зможуть усі необхідні довідки, – суть дослідження і полягатиме у тому, аби з’ясувати призначення.

4

До процесу облаштування простору долучили  «Агентів змін, оскільки організація має досвід у дизайнерських дослідженнях й знає, як потрібно організовувати процес, аби результат задовольняв містян.

Нагадаємо, ГО «Агенти змін» розробила новий дизайн схем Київського метрополітену, а наразі працює над навігацією для нього.  

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!