Над Будинком профспілок демонтують незаконну надбудову

Дата публікації: 23.3.2016 Розділ: Новини

Сьогодні Вищий господарський суд України відхилив касаційну скаргу підприємства «Господарське управління Київської міської ради профспілок» у справі за позовом Київської міської ради до вказаного товариства про знесення самочинного будівництва, та залишив у силі рішення судів попередніх інстанцій, якими позов Київської міської ради задоволено в повному обсязі, повідомляє прес-служба КМДА.

na-nizhnih-etazhah-ustanavlivajut-konditsionery_42c563724ad2d5b4b71ebcd5f3c950fa

Зокрема, зазначені особи зобов’язані знести самочинне будівництво у вигляді надбудови двох поверхів над адміністративною спорудою Об’єднання профспілок, що на вул. Хрещатик, 16.

Київська міська рада вже скерувала наказ до відділу Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції в м. Києві щодо примусового виконання рішення суду в цій справі.

Нагадаємо, Профспілки разом з ТОВ «Буд-Жил-Пром» без відповідної дозвільної документації збільшили висотність Київського будинку профспілок на два додаткові поверхи. Київська міська рада ініціювала позов щодо перевірки висотності і виграла у трьох судових інстанціях.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!