У Києві відкрито перший суперчарджер для електромобілів

Дата публікації: 12.4.2016 Розділ: Новини

У Києві біля Московської площі відкрито перший суперчарджер в Україні – потужну станцію, яка здатна швидко заряджати електромобілі і може працювати як на змінному та постійному струмі, повідомляється на сайті Electrocars.

IMG_8628

Станція підтримує усі три найпоширеніші стандарти зарядки: японський, європейський та американський. Відповідно, там можна заряджати і Nissan Leaf, і Tesla, і BMW i3. Перша із цих марок авто потребує для зарядки лише 30 хвилин, на відміну від 6-8 годин при підключенні до звичайної розетки, і 3 годин при користуванні зарядкою Type II.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

На електромобілі Україною та Європою: ресторатор Андрій Худо про свій досвід

Яке майбутнє електротранспорту в Україні?

Оператор суперчарджера компанія Oxygen відкрила його біля свого автосалону за адресою проспект Науки, 5. За неформальною інформацією, у планах – створення мережі таких АЗС. Першим міжміським напрямом, на якому вони з’являться, буде траса Київ-Львів.

Компанія Oxygen, за оцінками учасників ринку, уже завезла для продажу близько ста Nissan Leaf. Окрім того, в автосалоні вже представлено Tesla Model S та BMW i3. Підприємці також розглядають можливість запуску таксі під власним брендом.

До цього моменту в Україні було близько 150 зарядних станцій для електромобілів, однак серед них – жодного суперчарджера. Компанія Tesla озвучувала свої плани відкрити дві швидкісні зарядні станції для електромобілів у нашій державі до кінця 2016 року – вони також мали би бути розташовані на трасі «Київ-Львів».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!