Фонд «Ізоляція» візьме участь у Biennale Architettura 2016

Дата публікації: 10.5.2016 Розділ: Новини

26 травня Платформа культурних ініціатив «Ізоляція» представить у Венеції свій проект «Архітектура України – за лінією фронту».

Ізоляція вих

Подія відбуватиметься в рамках офіційної паралельної програми 15-ої Міжнародної Архітектурної Виставки «Biennale Architettura 2016».

Проект покликаний відобразити те, що відбувається «за лінією фронту» через зіставлення історій Маріуполя та Донецька – сусідніх міст Донецького регіону, які опинилися по різні сторони крихких кордонів. На цій виставці фонд сподівається розглянути антропологічну, економічну, соціальну та культурну історію і водночас аналізувати соціальні та географічні кордони, які обмежують динаміку міст або навпаки, сприяють її розвитку.

Виставка складається з інфографіки, інтерв’ю, моделей, фільмів і друкованих матеріалів, покликаних ознайомити глядачів із різноманіттям, історією та культурою Донбаського регіону України. Матеріали досліджують урбаністичний ландшафт і повсякденність цих міст – те, якими їх побачили архітектори, митці, соціальні працівники та керівники великих підприємств.

Візуалізація даних створюватиме хроніку поточного конфлікту, що відображає різноманітну інформацію – від даних про окупацію, рівень смертності, гендерні та національні характеристики – до матеріалів про промисловий експорт, олігархат і владу.


Місце: Spazio Ridotto, 1388 Calle del Ridotto, San Marco, Венеція.

Час: 26 травня — 30 червня 2016 року.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!