На ВДНГ відбудуться майстер-класи з освоєння освітньої гри Minecraft: Education Edition

Дата публікації: 19.5.2016 Розділ: Новини

На території ВДНГ у травні відбудуться майстер-класи з освоєння освітньої гри Minecraft: Education Edition.Minecraft_UKR новина

Minecraft Education Edition – це нова версія гри для навчальних закладів. За допомогою неї діти можуть створювати віртуальні світи, досліджувати їх, проектувати різні об’єкти й ділитися своїми творіннями та знахідками з іншими учнями. Раніше «Хмарочос» розповідав, як втілюють у життя заплановані дітьми у Minecraft проекти шкільних подвір’їв.

21 та 22 травня в рамках фестивалю Kyiv Mini Maker Faire вчителі Кіровоградського колегіуму проводитимуть майстер-класи. Вони розкажуть, як гра Minecraft може стати реальним і корисним інструментом для освіти та продемонструють її особливості на таких практичних прикладах, як історія, математика та географія. Охочих відвідати майстер-класи запрошують зареєструватися через форму.

Також 21 травня о 15:00 відбудеться лекція за участі керівника освітньої програми «Партнерство в навчанні» Романа Рудюка на тему «Гейміфікація навчального процесу: Як навчання може стати цікавим для дітей».


Місце: Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ)

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1

Дата: 21-22 травня

Час: 12:30, 14:30, 16:30, 18:00

Вартість: Безкоштовно. Вхід до Kyiv Mini Maker Faire – за умовами фестивалю.


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!