На «Лівобережній» відкриється перехоплювальний велопаркінг

Дата публікації: 24.5.2016 Розділ: Новини

Неподалік метро «Лівобережна» відкриється перехоплювальний велопаркінг, де можна залишати велосипед безкоштовно й під наглядом, повідомляється на сайті АВК.

DSC05116

Фото: АВК

Це буде третій перехоплювальний велопаркінг в Києві. З 25 травня тут можна безкоштовно залишити велосипед під наглядом на 12 годин, зробити невеликий ремонт, взяти велосипед у прокат, придбати велоаксесуари й прохолоджувальні напої.

Мета створення такого паркінгу – поєднати велотранспорт з чинною транспортною мережею. Можливість проїхати невелику відстань на велосипеді щодня та залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для жителів віддалених районів Києва, скорочуючи час, який займає добирання на роботу.

«Перехоплювальний паркінг на Лівобережній зможе забезпечити послугами велосипедистів, які добиратимуться до метро на велосипеді з таких спальних районів як Русанівка, Березняки, Дарниця, частини ДВРЗ, Воскресенки та Лісового масиву. Наша мета – забезпечити можливість пересуватись власним велосипедом у повсякденні та популяризація активного способу життя», – зазначив директор ТОВ «БайкБокс» Дмитро Васильков.

Автори проекту передбачають, що перехоплювальні велопаркінги дозволяють велосипедистам заощаджувати час і кошти на проїзд. Для міста – це зменшення навантаження на дорожню мережу за рахунок збільшення частки велосипедних поїздок.

«Що більше людей користвуватимуться велосипедами, то меншими будуть затори на дорогах, вільніший громадський транспорт, чистіше повітря», – говорить Ксенія Семенова, Радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури, координаторка роботи Асоціації велосипедистів по Києву.

Адреса: Київ, м. Лівобережна, вул. Раїси Окіпної, 3.

Час: з 08:00 до 20:00 в будні дні, з 09:00 до 20:00 у вихідні.

Вартість: Зберігання велосипеда: перші 12 годин – безкоштовно, кожні наступні 12 годин – 10 грн.


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!