На Андріївському узвозі нарешті запрацювали боларди (фото)

Дата публікації: 25.6.2016 Розділ: Новини

Про запуск відгроджувальних стовпчиків повідомила компанія-інвестор ЕСТА-Холдінг напередодні. До цього було видано розпорядження про запуск болардів за підписом Віталія Кличка.

Автоматичні стовпчики встановлені встановлені внизу Андріївського узвозу, на перехресті з вулицею Боричів Тік, а також згори, біля Андріївської церкви. Боларди будуть підняти постійно, а опускатимуться тільки для технічого транспорту та автомобілів власників чи орендаторів нерухомості на Андріївському узвозі. Тобто клієнти ресторанів, наприклад, проїхати туди не зможуть. Таким чином, Андріївський стає справді пішохідною вулицею, першою в центрі Києва.

DSC_0552

Окрім болардів, були також встановлені відеокамери та пристрої для виклику диспетчера Подольської райдержадміністрації, який спостерігає за пунктами пропуску. Для резидентів вулиці проїзд доступний за допомогою пультів, які були придбані в обмеженій кількості. Для отримання пульта необхідно подати заяву в КП “Поділ Благоустрій”, а також надати документи, що підтверджують право власності або оренди на Андріївському узвозі. Придбання пультів сторонніми особами заборонено.

Окремо варто зазначити, що боларди піднімаються, як тільки автівка проїжджає через них, а отже не рекомендується намагатись швидко проїхати через них після автомобіля, у якого є на це дозвіл.

DSC_0530 DSC_0536

Таксисти та водії приватних автівок ще не звикли до нововведення. А побачивши, що боларди підняті, розвертаються і їдуть іншою дорогою. Раніше киянка, заради експерименту, пройшлася Андріївським узвозом, і багато водіїв казали їй, що завжди будуть тут їздити, незважаючи на обставини. До цього активістка Юлія Нікітіна стверджувала, що Київрада та Київавтодор перешкоджали перекриттю Андріївського.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!