На ВДНГ відкрився дитячий смарт-майданчик «Лемурашник»

Дата публікації: 11.7.2016 Розділ: Новини

Майданчик із будиночками на деревах та інтелектуальними заняттями протягом двох вихідних днів працював у тестовому режимі.

Лемурашник4

Фото: facebook.com/lemyrashnuk/

«Лемурашник» – це мережа унікальних за ігровим сюжетом будиночків на деревах. Будиночки запроектовані таким чином, щоб не травмувати дерева, на яких вони розміщені. Це сучасний смарт-майданчик, де замість іграшок – новий досвід і знання, що спонукають до власних висновків. Для навчання дітей на майданчику встановлено близько 15 стендів, розроблених професіональними дизайнерами, художниками та музикантами.

Лемурашник2

Фото: kyiv.dityvmisti.ua

Мета проекту – надати можливість спільного дозвілля для дітей та батьків, долучаючи професіоналів для модерації цього процесу. Простір запроектований доступним для дітей з інвалідністю: до будиночків, пісочниці та стендів можна комфортно дістатися на візку. Для «Лемурашника» розроблено спеціальні стенди та конструктори для дітей, що мають вади зору та слуху.

SAMSUNG CSC

Фото: dekretigorod.com.ua

Протягом двох вихідних днів «Лемурашник» працював у тестовому режимі. З понеділка по середу, за словами творців проекту, майданчик не працюватиме. За цей час його вдосконалять згідно з побажаннями та пропозиціями відвідувачів.


Місце: ВДНГ, вхід зі сторони ресторану “Прага”

Адреса: пр-кт академіка Глушкова, 1

Дата: з 14 липня

Вартість: для дітей – 50 грн у будні, 80 грн у вихідні (не лімітовано за часом); для дорослих – безкоштовно


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!