Сучасні канадські потяги Bombardier можуть почати виробляти в Україні

Дата публікації: 14.7.2016 Розділ: Новини

Україна та Канада підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого планується створення спільного підприємства з виробництва локомотивів в Україні.

Локомотив

Фото: bombardier.com

Компанією, готовою надати свої технології і розмістити виробництво в Україні, стало канадське підприємство Bombardier, що спеціалізується на виготовленні літаків та потягів. За інформацією інформагенства «Інтерфакс-Україна», меморандум у понеділок підписали глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун, її член правління Олександр Бужор, а також представники керівництва Bombardier Ервін Гербер і Флавіо Канетті. Також були присутні перший віце-прем’єр Степан Кубів, міністра інфраструктури України Володимир Омелян, торговий представник України Наталя Микольська та канадські представники.

Локомотив 2

Фото: bombardier.com

«Угода з Bombardier має стратегічний характер, «Укрзалізниця» потребує докорінної модернізації», – сказав після підписання меморандуму В. Омелян. Він також зазначив, що «Укрзалізниця» має розробити 5-річний план модернізації рухомого складу, щоб інвестор, приходячи в Україну, був упевнений, що вона купуватиме у нього 40-60 локомотивів на рік.

Міністр інфраструктури України також зазначив, що в поточному році до роботи українських морських портів необхідно залучити світових операторів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!