Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23479 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Україна та Канада підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого планується створення спільного підприємства з виробництва локомотивів в Україні.

Локомотив

Фото: bombardier.com

Компанією, готовою надати свої технології і розмістити виробництво в Україні, стало канадське підприємство Bombardier, що спеціалізується на виготовленні літаків та потягів. За інформацією інформагенства «Інтерфакс-Україна», меморандум у понеділок підписали глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун, її член правління Олександр Бужор, а також представники керівництва Bombardier Ервін Гербер і Флавіо Канетті. Також були присутні перший віце-прем’єр Степан Кубів, міністра інфраструктури України Володимир Омелян, торговий представник України Наталя Микольська та канадські представники.

Локомотив 2

Фото: bombardier.com

«Угода з Bombardier має стратегічний характер, «Укрзалізниця» потребує докорінної модернізації», – сказав після підписання меморандуму В. Омелян. Він також зазначив, що «Укрзалізниця» має розробити 5-річний план модернізації рухомого складу, щоб інвестор, приходячи в Україну, був упевнений, що вона купуватиме у нього 40-60 локомотивів на рік.

Міністр інфраструктури України також зазначив, що в поточному році до роботи українських морських портів необхідно залучити світових операторів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button