Активіст опублікував фотозвіт, як будують львівське «метро на Троєщину»

Дата публікації: 18.7.2016 Розділ: Новини

У Львові триває будівництво трамвайної колії, що з’єднає житловий масив Сихів із центром міста.

Трамвай 1

Жителі Львова чекають на появу трамвайної колі, передбаченої Генеральним планом Львова, вже не один рік. Фотографії стану будівництва опублікував у своєму блозі громадський активіст і співробітник департаменту розвитку Львівської міськради Олександр Шутюк.

Кінцеве розворотне кільце на Сихові будують в районі ринку «Санта-Барбара».

Трамвай 2

Сам ринок мають перенести в інше місце, на спеціально виділену під нього ділянку. На старому ж місці вже розпочато його демонтаж.
Трамвай 3Тим часом, на трамвайній лінії почали облаштовувати посадкові перони.

Трамвай 4

Вздовж колій виклали плитку, щоб забезпечити можливість проїзду технічного КрАЗу, який міг би тягнути трамвай в разі виходу останнього з ладу. Слід зазначити, що ширина КрАЗу становить 2,75 м. Це викликає в автора фотозвіту сумніви, що автомобіль зможе проїхати в певних місцях. «Дуже сподіваюся, що місто колись таки дозріє до купівлі технічної вантажівки з рейковим ходом», – пише Олександр Шутюк.

Трамвай 5

По боках від колій у деяких місцях посіяли газон та посадили кущі. За словами Шутюка, якби колії змістили під один з країв розділювальної смуги, на решті її території можна було би зробити і прогулянкову алею з деревами. Цю ідею автор пропонував, коли матеріали проекту вперше опублікували, але виявилося, що вносити такі кардинальні зміни було вже пізно.

Трамвай 6

Кілька трамвайних зупинок зробили доступними для людей з інвалідністю. Проте, як зазанчив Олександр Шутюк, тактильна плитка є на трамвайних перонах, але при цьому її не поклали біля нерегульованих пішохідних переходів.

Трамвай 7

Під час прокладання колії будівельники реконструюють Сихівський міст. Його укріпили, заливши нову армовану плиту, та встановили опори огорожі. Також будується новий з’їзд на Хуторівку.

Трамвай 8

Більше фото будівництва колії на відрізку від Санта-Барбари до кінця Сихівського мосту можна побачити у ЖЖ Олександра Шутюка.

За проектом, довжина трамвайної колії в обидва боки становить 11,5 км у обидві сторони. Прокладення трамвайної колії з Сихова до центру Львова має на меті зменшити транспортне навантаження у найбільшому житловому масиві Львова, де проживає майже 150 000 мешканців міста.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!